Přeskočit navigaci (na obsah) / Skip navigation
Úvodní stránka Email Mapa stránek

DK group a.s.

 
Levé menu / Left menu:

Obsah / Content:

DK group

DK group a.s. působí na českém a slovenském trhu již úspěšných 17 let.

Firma byla založena jako společnost s ručením omezeným v roce 1991. Prvními aktivitami byl dovoz zabezpečovací techniky a vývoz českých strojů.

V roce 1993 vznikly dvě samostatné divize: Divize strojů a technologií a Divize elektrotechniky. Postupně rostl obrat společnosti i počet jejich zaměstnanců. V roce 1996 dosáhla společnost obratu přes 50 milionů Kč a zaměstnávala 17 pracovníků. Vzhledem k potřebám dalšího rozvoje obchodních aktivit rozhodli společníci o přeměně společnosti s ručením omezením na akciovou společnost. Tato přeměna se uskutečnila v závěru roku 1998.

Divize strojů a technologií, která působí pod značkou DK machinery, zajišťuje prodej a servis tvářecích a obráběcích strojů. 

 

Divize elektrotechniky, která působí pod značkou DK power, se specializuje na dodávky záložních akumulátorů a topných kabelů pro průmysl a stavebnictví.

Dnešní svět se rychle mění. Základem úspěšného rozvoje je pružná reakce na změny vnějšího prostředí. Rostou požadavky na služby. Servisní činnost se stává základem obchodní činnosti při prodeji technologických zařízení. Stabilní zázemí firmy tvoří vzdělaní pracovníci s neustále se rozšiřující úrovní znalostí a vědomostí. V oblasti vnitřních procesů klademe důraz na zvyšování produktivity a efektivity jednotlivých činností. Proto jsme také realizovali nákup nového informačního systému pro řízení obchodních procesů a získali certifikát kvality ISO 9001.

 
 
 
 

© 2008 DK group a.s., Tvorba www, redakční systém a eshop: CREATION.CZ,